Administracijos sveikinimas bendruomenei

Gerbiama Užliedžių mokyklos –  daugiafunkcio centro bendruomene,

Kiek bebūtų mūsų gyvenime rugsėjų, visi jie skirtingi. Kiekvienas kviečia vis į naujus atradimus. Sveikiname gausų būrį pirmokėlių, kviečiame Juos pažinti mokyklą, susirasti draugų, išmokti bendrauti, susipažinti su skaičiais ir raidėmis, muzika, teatru, tyrinėti gamtą, kad galėtume kartu augti ir kurti.

Sveikiname sugrįžusius antrų – ketvirtų klasių mokinius, kurie ir toliau mokysis mokytis, kad galėtų įminti daugybę naujų dalykų. Vaikai, būkite savo mokyklos kūrėjais, šeimininkais. Būkite mokykloje lyg namie.

Brangūs tėveliai, būkime viena šeima, kad ir kas bebūtų – juokas, džiaugsmas, pyktis, liūdesys ar nerimas, vis tiek siekime tik to, kas geriausia mūsų vaikams.

Mieli pedagogai, būkite šviesos mokytojais, mokytojais, kurie pasiruošę priimti vaikus. Juk mokytojo širdyje visada bus vietos vaikams.

Kviečiu visus šventės dalyvius priimti mokyklą kaip galimybę, kad kiekvienas čia gyvenantis žmogus būtų laimingas bei saugus. Juk mums reikia vieniems kitų. Juk žmogus gimsta per ryšį ir bręsta santykyje.

Gražių, sėkmingų, darnių, draugiškų bei prasmingų mokslo metų

                                                                                                                                                                     Užliedžių mokyklos – daugiafunkcio centro administracija