Spalio 4 d. pasaulinė gyvūnų diena

Spalio 4 d. Pasaulinė gyvūnų diena, ją nusprendėme paminėti pasikvietę pas save į svečius Ugnę, Mindaugą ir jų ištikimus draugus: Mešką, Dodį ir Argą. 
Mindaugas su Ugne užsiima labai svarbia veikla – kaniterapija. Tai alternatyvus ir pagalbinis gydymo, reabilitacijos būdas, kai norint pasiekti geresnės fizinės, emocinės sveikatos, pagerinti pažintinius bei socialinius įgūdžius, pasitelkiamas specialiai paruoštas šuo motyvacijai sustiprinti. Tai netik  vaikų ir senjorų susitikimai su šunimis, skatinantys teigiamus jausmus, kurie labai svarbūs emocinei būklei  gerinti, bet ir profesionalus, moksliškai pagrįstas darbas su ligotais vaikais bei suaugusiais.

Šio susitikimo metu siekta papasakoti, kaip saugiai bendrauti su šunimis, ko vengti, kaip atpažinti įniršusį šunį ir kaip apsisaugoti. Tačiau svarbiausia, kad buvo paaiškinta, jog didelių šunų nėra ko bijoti. Dobermanas Argas, parodė, kad nors yra vadinamos „kovinės ” veislės šunų atstovas, jis yra draugiškas ir visai neagresyvus. Turėjome progą pasportuoti, bei pasisemti puikių emocijų.
Argas, Dodis ir Meška yra ne tik specialiai apmokyti, jie yra išlaikę net paklusnumo egzaminą! Dodis su Meška, patys yra „dėstytojai”, tikri savo srities specialistai, tad moko ir kitus.
Šiandien turėjome progą prisidėti prie jų šaunios veiklos ir pažiūrėti ką jie moka.
Kartu su šuniukais smagiai laiką leido „Bitučių”, „Kiškių”, „Voveriukų”, „Boružėlių”, „Pelėdžiukų”, „Drugelių” ir „Pug-1” studijų vaikučiai su auklėtojomis.

Miglė Stumbrienė

Šias ir kitų renginių nuotraukas galite peržiūrėti mokyklos nuotraukų galerijoje