12.08 d. šventinėmis nuotaikomis pulsuojančio UMDC kasdienybę praskaidrino popietė „Saldi kalėdinė pasaka“

Jaukų vakarą pradėjo 3a klasės mokinės Andrėja ir Mėta. Mergaitės, padeklamavusios H. Radausko eilėraštį „Žiemos pasaka”, praskleidė žiemiško ramumo šydą ne tik už lango, bet ir salėje (mokytoja I. Audejaitienė).
Trumpam palikęs gausius darbus, Užliedžius tądien aplankė pats Kalėdų senelis, kuriam ir buvo suteikta garbė vesti renginį. Gausiai susirinkę žiūrovai negailėjo plojimų PUG 1, PUG 2  ir „Pelėdžiukų” studijos muzikantams, grojusiems amerikiečių kompozitoriaus J. L. Pierpont dainos melodiją „Jingle Bells“ afroamerikietiškais muzikos instrumentais – kazoo (mokytoja I. Rutkauskienė).
Sveikinimo žodį tarė Kauno rajono savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojas Mantas Rikteris. Daugiafunkcio centro direktorė Ingrida Levickienė ne tik pasveikino bendruomenę, bet, pristatydama filmuką apie UMDC, pasidžiaugė, kiek daug įdomių ir reikalingų  veiklų  ugdytiniams  jau įvykdyta mūsų centre.
Popietę tęsė  I. Šeduikienės  daina „Šalčio natos“, kurią, pritardami įvairiais muzikos instrumentais, atliko trečiokai (mokytojos Dž. Čistovienė bei L. Šimaitytė – Valaitienė).
Renginį papildė Užliedžių laisvalaikio salės šokių studijų „RED“ ir „Motus“ šokėjų pasirodymai. Po jų ramią ir prasmingą lietuvių liaudies dainą „Už girių girių“  atliko  mokinukų ansamblis (mokytoja L. Šimaitytė – Valaitienė). Beje, dainuoti kartu neatsispyrė ir pats Kalėdų senelis.
Keletą profesionaliai atliekamų kūrinių padovanojo Kauno valstybinio muzikinio teatro solistai Martynas Stankevičius ir Karolina Činikaitė – Stankevičienė.
Popietę baigė 3b klasės mokinių Margaritos bei Ados duetu sudainuota  I. Šeduikienės daina „Žibintas“ (mokytoja Dž. Čistovienė).
Kalėdų senelis, pakuždėjęs, kad renginys labai patiko, palinkėjo visiems ramaus, bet kartu ir pasakiškai saldaus švenčių laukimo. Juk Kalėdos ir Naujųjų sutikimas – savotiška pasaka! Palinkėjęs pažadėjo UMDC aplankyti ir kitais metais.

                                                                              3a klasės mokytoja Iveta Audejaitienė

Šias ir kitų renginių nuotraukas galite peržiūrėti mokyklos nuotraukų galerijoje