Mokyklos mokiniai aktyviai įsitraukė į „Vaikų linijos“ organizuojamą nacionalinę iniciatyvą „Veiksmo savaitę be patyčių“

Kovo 13-17 dienomis 1-4 klasių mokiniai aktyviai įsitraukė į „Vaikų linijos“ organizuojamą nacionalinę iniciatyvą „Veiksmo savaitę be patyčių“, kurios tikslas – nepritarti smurtui ir patyčioms, skatinti abipusį supratimą, pagarbą vieni kitiems, ugdyti emocinį raštingumą, empatiją, siekiamybę laiku pastebėti ir sustabdyti patyčias, suteikti reikiamą pagalbą.
Mokiniams buvo organizuojami patyčių prevencijai skirti užsiėmimai, kurių metu vaikai mokėsi vertinti draugus, suprasti draugystę, rasti konfliktų sprendimo būdus ir jų sukeltas emocijas. Visą savaitę mokiniams buvo dalinamos draugystės apyrankės su užduotimis: pasakyti draugui malonius žodžius, padėkoti, sugalvoti palinkėjimą, pasakyti sau komplimentą. Kaip sekėsi vykdyti šias užduotis mokiniai aptarė užsiėmimų metu. Džiaugiamės, kad mūsų Užliedžių mokyklos – daugiafunkcio centro ugdytiniai noriai įsitraukia į organizuojamas iniciatyvas.

Soc. pedagogė K. Giedraitienė, psichologė D. Šiškevičiūtė, spec. pedagogė R. Staugienė

Šias ir kitų renginių nuotraukas galite peržiūrėti mokyklos nuotraukų galerijoje