1a, 1b, 1d klasės dalyvavo Šiaurės šalių literatūros savaitės skaitymo veiklose ,,Auštant”

Visą savaitę 1a, 1b, 1d klasės dalyvavo Šiaurės šalių literatūros savaitės skaitymo veiklose ,,Auštant”. Projektas skirtas skaitymo skatinimui, garsinio skaitymo ir pasakojamosios tradicijos puoselėjimui, pažinčiai su Šiaurės šalių literatūra.
Šiemet sukanka jau 60 metų, kai Emilis iš Lionebergos linksmina savo gerbėjus įvairiausiose šalyse. Astridos Lindgren sukurtas Emilio pasaulis yra tapęs Šiaurės šalių kultūros paveldo dalimi, todėl šiemet žvakių šviesoje ir skaiteme šio kūrinio ištrauką.
Penktadienį susitikome visi kartu jaukioje aplinkoje ir vieni kitiems papasakojome apie pasirinktų šalių kalėdines tradicijas. Ar pastebėjote, kad mūsų apranga sutampa su pasirinktos šalies vėliavų spalvomis?
Vaišinomės tradiciniais šventiniais užkandžiais, klausėmės islandiškos kalbos, nes ja puikiai kalba mokytoja Jūratė. O savo žinias pasitikrinome dalyvaudami Kahoot! viktorinoje. Visi laimėjome jaukių akimirkų, bendrystės ir pažinčių ne tik su mokyklos draugais, naujais skoniais, bet ir knygomis. #nordlitt19


Mokytojos: Evelina Milerienė 1a, Ineta Maslennikovė 1b, Jūratė Arminasdottir 1d.

Šias ir kitų renginių nuotraukas galite peržiūrėti mokyklos nuotraukų galerijoje