Mokyklos mokiniai, ilgalaikio projekto „Atidaus skaitymo įgūdžių lavinimo pradiniame ugdyme dirbtuvės taikant IKT įrankius“ konkurso ir parodų dalyviai

Nuo praėjusių metų spalio mėnesio mūsų mokyklos mokiniai dalyvavo ilgalaikio projekto „Atidaus skaitymo įgūdžių lavinimo pradiniame ugdyme dirbtuvės taikant IKT įrankius“ konkursuose ir parodose. Naudodamiesi IKT įrankiais piešė perskaitytų knygų personažus, dalyvavo realaus piešimo konkurse. Gegužės mėnesį įvyko paskutinis, baigiamasis projekto konkursas „Pabėgimo kambarys“. Jame 1-2 ir 3-4 klasių mokiniai turėjo kuo greičiau atsakyti į klausimus iš visų organizatorių anksčiau pateiktų knygų ir „pabėgti“ iš virtualaus kambario. Po pabėgimo vaikų laukė malonus susitikimas su vaikiškų knygų autore, kurios knyga buvo projekte skaitomų knygų sąraše, Evelina Daciūte. Mokiniai turėjo galimybę iš arčiau susipažinti su rašytojos profesija, ją „pasimatuoti“.


Dėkojame projekte dalyvavusiems mokiniams: 1e klasės mokiniams Lilijai Betygolskytei ir Eimantui Rukui, 2b klasės mokinėms Luknei Miliutytei, Austėjai Kazakevičiūtei ir Martynai Čerkaitei, 3a klasės mokinei Vainei Paškevičiūtei, 3b klasės mokiniams Augustui Šarkūnui ir Adamui Maknavičiui, 4a klasės mokinėms Emai Andruškaitei ir Kamilei Petrauskaitei, 4b klasės mokinėms Joanai Dubakovaitei ir Margaritai Maciukevičiūtei. Taip pat tariu nuoširdų ačiū talkinusiems ir mokiniams pasiruošti padėjusiems kolegoms.


Kaip sakė knygos „Guliverio kelionės“ autorius Dž. Sviftas – „Knygos – proto vaikai“. O mes dažnai sakome, kad vaikai – gyvenimo gėlės. Tad džiuginkime savo protą gražiausiomis pasaulio gėlėmis.
Mokytoja Džefrida Čistovienė

Mokytoja Džefrida Čistovienė

Šias ir kitų renginių nuotraukas galite peržiūrėti mokyklos nuotraukų galerijoje