Išvyka į Kauno pilies žaidimų aikštelę

Šiandien Bitučių studijos ugdytiniai leidosi į smagią išvyką viešuoju transportu į Kauno pilies žaidimų aikštelę. Vaikams tai buvo ne tik linksma kelionė, bet ir puiki galimybė mokytis savarankiškumo, saugaus elgesio bei pažinti savo miestą.

Atvykę vaikai žaidė, tyrinėjo aplinką, bendravo ir dalijosi gera nuotaika. Vėliau visi kartu piknikavome – vaišinomės bendromis vaišėmis, mėgavomės pavasario šiluma ir gardžiais ledais. 🍦

Išvykos metu taip pat aplankėme garsųjį Kauno žvėries dantį – vaikai smalsiai klausėsi pasakojimų ir net „išgirdo“, kaip žvėris miegodamas knarkia!

https://www.facebook.com/share/r/1UciGC826G

Redaguota 2026-05-28