Žygis gamtoje
Gegužės 28 dieną 1d klasės mokiniai kartu su mokytoja Eimante Jodenyte leidosi į žygį gamtoje. Pirmokai aplankė Dubravos rezervatinę apyrubę ir skulptūras „Lipantys iš vandens“ Samylų įlankoje.
Dirbdami grupėse vaikai atliko gamtos bingo užduotis, tyrinėjo aplinką, skaičiavo tako ilgį, spėliojo, kiek žmonių reikėtų apkabinti vienam medžiui, bei atliko įvairias matematikos ir gamtos pažinimo užduotis.
Išvykos metu pirmokai parodė, kiek daug išmoko per pirmuosius mokslo metus, stiprino bendradarbiavimo įgūdžius ir smagiai leido laiką gamtoje!
Redaguota 2026-05-28