Kurybinė projektinė veikla

4 c klasės mokinės Dominyka ir Grytė dalyvavo kūrybinėje projektinėje veikloje, vykusioje Kauno r. Raudondvario Anelės ir Augustino Kriauzų pradinėje mokykloje. Mergaitės skaitė pranešimus, kūrybiškai pristatė savo idėjas. Projekto tikslas – ugdyti mokinių pilietiškumą, atsakomybę, domėjimąsi Lietuvos kultūra ir savo bendruomene. Džiaugiamės mergaičių aktyvumu ir gražiu atstovavimu mūsų mokyklai 

💛
Redaguota 2026-06-01