Spektaklis “Vilkas, ožka ir devyni ožkiukai”

Birželio 1 dieną 1a klasės mokiniai ir mokytoja Rita mokyklos bendruomenei pristatė spektaklį “Vilkas, ožka ir devyni ožkiukai”🎭

Mažieji aktoriai drąsiai įkūnijo savo personažus, dalijosi gražiomis emocijomis ir dovanojo žiūrovams nuoširdžias šypsenas.

Po spektaklio mažieji aktoriai sulaukė daug pagyrų, dėmesio ir šiltų aplodismentų. Tai suteikė vaikams dar daugiau drąsos, paskatino tikėti savo jėgomis, kurti naujus spektaklius ir dalintis savo talentais su kitais.

Tegul ši pirmoji premjera tampa gražios kūrybinės kelionės pradžia. Iki kitų susitikimų scenoje! 🎭

Klasės vadovė Rita Baranauskienė 

Redaguota 2026-06-02