„Skrydį į pirmą klasę“

Gegužės 27–29 dienomis mūsų ugdymo įstaigoje vyko ypatinga šventė – priešmokyklinio ugdymo grupių išleistuvės. Net penkių grupių ugdytiniai atsisveikino su darželiu ir leidosi į simbolinį „Skrydį į pirmą klasę“.

Šventės metu vaikai dainavo, šoko, dalijosi prisiminimais ir dėkojo mokytojams už kartu praleistus metus. Būsimieji pirmokai pademonstravo, kiek daug išmoko, užaugo ir subrendo.

Linkime visiems mūsų absolventams drąsiai žengti į pirmą klasę, išsaugoti smalsumą, norą pažinti ir patirti sėkmę naujame gyvenimo etape! ✈️📚🎓

Redaguota 2026-06-02