Džiugios akimirkos  šokių konkurse-festivalyje „Sveika, vasara!“  

Gegužės 31 d. Užliedžių mokyklos-daugiafunkcio centro tautinių šokių kolektyvo šokėjai skubėjo į pajūrį – Juodkrantėje vyko respublikinis konkursas-festivalis „Sveika, vasara!“.

Mūsų šokėjai džiaugėsi puikiais pasiekimais – iškovotomis I ir II vietomis, kurios tapo įkvėpimu ir motyvacija toliau augti bei tobulėti.

Šis renginys suteikė puikią galimybę mūsų ugdytiniams atskleisti savo kūrybiškumą, pristatyti parengtus šokius ir pasisemti neįkainojamos sceninės patirties.

 Jūra, saulėtas oras ir smagi kelionė dovanojo dar daugiau džiugių emocijų bei nepamirštamų įspūdžių!

Redaguota 2026-06-02