Informacija mokytojams

Mokyklos kompiuterius ir juose veikiančias informacines sistemas administruoja
Audrius Liudvinavičius

audrius.aliudas{@}gmail.com

Pranešimai mokytojams


Europos kompiuterio vartotojo pažymėjimas (European Computer Driving Licence – ECDL) – dokumentas, rodantis, kad jo savininkas turi pakankamai žinių apie informacijos technologiją ir sugeba naudotis asmeniniu kompiuteriu bei dažniausiai naudojama taikomąja programine įranga. Praktiniu požiūriu ECDL liudija, kad jo savininkas išlaikė septynis praktinius testus, įvertinančius jo gebėjimus naudotis asmeniniu kompiuteriu bei jo taikomąja programine įranga.
ECDL yra visame pasaulyje pripažįstamas dokumentas. Jis skirtas palengvinti įdarbinimo procedūras ir užtikrinti darbdavį, kad pretendentai į darbo vietą ir jau dirbantys asmenys sugeba dirbti kompiuteriu ir naudotis įprastomis programomis. ECDL yra žinias ir kompetenciją patvirtinantis pažymėjimas, kuris remiasi vieninga pripažinta ECDL programa.

Švietimo, mokslo ir sporto ministerija ir korporacija Microsoft pasirašė sutartį, pagal nuo šiol visos bendrojo lavinimo mokyklos galės naudotis nemokamai M365 A3 licencija, tuo tarpu ankstesnis licencijų raktais išdavimas nutraukiamas.
Instrukcijas, kaip naudotis M365, rasite: m365.emokykla.lt. Primename, kad pagal nutylėjimą, mokyklos administravimo aplinka priskirta mokyklų direktoriams.
Atsiradus neaiškumams ar kilus klausimams galite kreiptis el. pašto adresu pagalba@nsa.smm.lt.

Projektai / Veiklos


Kultūrinės edukacijos sistema – tai Lietuvos nacionalinės Martyno Mažvydo bibliotekos įgyvendinto „Kultūrinės edukacijos sistemos modernizavimo“ projekto rezultatas.


Mokykloje vykusių
renginių
nuotraukų galerija  
 
Pamokas įrašantis
Swivl” robotukas

Elektroninis dienynas
TAMO

Informacijos šaltiniai